המרכז להחזרי מס שבח בע"מ - מומחים החזר מס שבח ו- חישוב מס שבח

המרכז להחזרי מס שבח בע"מ הוקם בשנת 2010 והינו תאגיד אשר עוסק בייעוץ מס / תכנון מס בתחום המקרקעין (מס שבח, מס רכישה), בבדיקת שומות מס שבח ומס רכישה וב- החזר מס שבח.

סכומים אדירים משולמים מדי שנה על ידי מוכרים ורוכשים של נדל"ן בישראל, יחידים וחברות כאחד, לרשות המסים מעבר לחבות האמתית במס ו/או לחבות המס המיטבית אשר ניתן להשיג עבורם.

מס עודף זה עשוי להיות משולם בעטיין של סיבות שונות ורבות, כמו אי קיזוז הפסדים עסקיים, אי התחשבות בהפחתות מס וניכויים אשר ניתנו בתנאים מסוימים, אי התחשבות בהוצאות או בשיעורי מס מיוחדים וכדו', כאשר הרשימה ארוכה מאד.

המרכז להחזרי מס שבח נותן שירותיו באמצעות צוות מומחים למיסוי מקרקעין אשר צברו ניסיון רב במיסוי נדל"ן ופיתחו כישורים מיוחדים בתחום זה, אשר בוחנים בצורה מעמיקה את חבות המס והאפשרויות השונות להפחתת חבות המס אשר דווחה או טרם דווחה לרשויות ובכך לטפל בעבור לקוחותיו של המרכז בחסכון ו/או בהחזרי מס גבוהים בעסקאות של נדל"ן עסקי ונדל"ן פרטי (כגון: מכירת מגרשים, משרדים, עסקאות קומבינציה, חנויות, איגודי מקרקעין, קרקע חקלאית, דירות מגורים וכל שאר סוגי המקרקעין).

מתוך הבנה מעמיקה לצרכי לקוחותינו בחרנו במרכז להחזרי מס שבח בכך שהטיפול שלנו יעשה תוך עדכון מלא של הלקוח בהתפתחות הטיפול ותוך כדי שילובו בהחלטות העקרוניות אשר מתקבלות במהלך הטיפול.

המומחיות הרבה והמיוחדת בתחום מיסוי המקרקעין, והודות לניסיון העשיר ורב השנים אשר רכש הצוות המקצועי של המרכז, מאפשרת להשיג החזרי מס שבח גבוהים גם כאשר העסקאות דווחו בזמנו ונעשו בליווי יועץ מס / רואי החשבון ו/או עורכי הדין.

כלל לקוחותינו זוכים לליווי אישי לכל אורך הדרך, כמו כן, אנו משקיעים את מרב המאמצים ואת מיטב המשאבים ובעלי המקצוע כדי להבטיח שכל לקוח יזכה בשרות וטיפול המקסימאלי המגיע לו. יצוין כי לקוחותינו משלמים לנו רק בעת קבלת החזר מס השבח  מרשות המסים (על בסיס הצלחה בלבד!).

 

המרכז אינו נותן שירותים משפטיים.

צור קשר עם מומחה לבדיקת זכאות להחזר מס שבח